Evden Eve Nakliyat Fiyatları Kaç TL Olur

Evden Eve Taşımacılık Fiyatlarını Ne Etkiler

Merhaba sevgili arkadaşlar bugün sizlere paylaşacağımız yeni bloğumuzda sizlere 04-03-2017 tarihli yazımızda nakliyat fiyat faktörlerini konuşacağız yazımıza geçmeden sizlere önemli birkaç şey söylemem lazım bu söylediklerimi okumanız durumunda sizlere doğru bilgi vermiş olurum.

  1.    İlk önce vereceğim bilgiler evin katı, İstenilen hizmet, gidilecek yer ve evlerin katları gibi durumlar fiyat aralığını belirler. bağzı veb adreslerinde rastlamışınızdır sizin kriterlerinize göre size nakliyat fiyatı verir. 
  2.    Fiyat belirleme tekniğimiz örnek verecek olursak şöyle olacaktır. Tüm özellikleri aynı iki eşya var ve bu eşyalardan birisi 3 kata diğeri ise 5 kata taşınacaktır tek fark budur ve iki evdede asansör yoktur bunların fiyatları birinci 900 TL dersek ikinci ise 100 TL olur şimdi bu özelliklerden teker teker şema halinde bahsedelim.

Evden Eve Nakliyatda Kat Faktörü:

Evden eve nakliyatda kat faktörü fiyatı belirler tabi bağzı yüksek katlara asansör gibi yeniliklerr ve bina içi asansör olduğu için bir çok değişken vardır. Şimdi bunlarla ilgili yazacak olursak sadece taşınacak katları farklı olan beş evinde eşya sayısı taşınacak evin katı verilen hizmet gibi diğer faktörleri aynıdır aşağıda şema halinde verecek olursak 

1. Kata Taşınacak Eşya 750 TL
2. Kata Taşınacak Eşya 800 TL
3. Kata Taşınacak Eşya 900 TL
4. Kata Taşınacak Eşya 1000 TL
5. Kata Taşınacak Eşya 1100 TL

Evden Eve Asansör Platformları:

Evden eve asansör platformlarını öncelikle bilmeyen okurlarımız için biraz açıklayalım. Evden eve nakliyatda yeni bir platform olan asansör evden eve ev eşyası taşımacılığında dışarıdan kurulumu uygn olduğu sürece güvenilir ve kolay bir taşıma platformudur. Resimle örnek verecek olursak

Bu şekilde bir taşımacılık yapılmaktadır peki bunun maliyetine gelecek olursak tabiki belirli bir asansör maliyeti vardır birde bilmeyenler için asansör taşımacılığı videosu nasıl olur bir video olarak gösterelim.

 

Eşya Kaç + Kaçtır :

Eşyanın fazlalığı tabikide fiyatı belirler şimdi yine bir tablo hazırlayacağımız için 5 ev var ve bu beş evin eşya miktarı hariç her şeyi aynı şimdi biraz daha anlaşılır olsun diye aşağıdaki tabloya bakın

1+1 700 TL
2+1 800 TL
3+1 1000 TL
4+1 1250 TL
Dublexs 1500 TL

Evden Evede İstenilen Hizmet:

Evden eve nakliyatda istenilen hizmet faktörü çok önemlidir bu faktörleri aşağıdaki tabloya yazacağım yine yukarıdakiler gibi her şey aynı ama istenilen hizmet farklı olarak değerlendirirsek şöyle olur.

Sadece Araba 300 TL
Sadece İşci İşci Başı: 120 TL
İşci Araba 850 TL
Mobilya Bize Ait Terimi Ortalama +1000 TL
Full Evden Eve 1500-2000 TL

 

Burada anlamadıklarınızı bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabiliriniz.

 Biz Sivas Evden Eve Pınar Taşımacılık olarak amacımıız eşya taşıtacak insanların başı ağrıdamadan güler yüzlü bir şekilde eşya taşıtmasıdır.

 

Pınar Taşımacılık © 2008-2024 Tüm Hakları Saklıdır.