Sitenizin Tanıtım Animasyonunu Online Yapma

 • Anasayfa
 • Blog
 • Sitenizin Tanıtım Animasyonunu Online Yapma

Sivas Evden Eve Nakliyat

Sivas Evden Eve Pınar Nakliyat Olarak bugün sizlere sitenizin tanıtım videosunu nasıl online olarak yapcağınızı anlatacağız ilk başta site tanıtımın önemi sonra tanıtım yapmayı ve sonra ise bunu nasıl yayınlayacağınızı anlatacağım ama önce gelin ve bakalım bizim sitemizin tanıtım videosu nasıl olmuş .

 

Yukarıda Gördüğünüz tanıtım videosu pınar taşımacılığı anlatan kısa bir animasyondur . Bu tanıtım videosunda gördüğünüz gibi bunlar yayınlanmıştır.

 • Sivas Evden Eve Pınar Nakliyatın ne olduğunu anlatıyor .
 • Yaptığı işlerden bahsediyor .
 • İnternet sitesinin tanıtımını yapıyor .
 • Firmanın telefon numarasını veriyor .

Yani kısaca sitenin reklamını yapıyor telefon numaranızı veriyor ve sizi firma hakkında bilgilendiriyor yani kısaca 10 numara 5 yıldız bir şey

Tanıtım Videosunun Önemi:

Tanıtım videosunun önemine kısaca anlatmak için sizlere bunları maddeleyeceğim .

 1. Sitenizin Ne olduğunu anlatırsınız .
 2. Firmanızın reklamını sıkıcı olmadan yapmış olursunuz .
 3. Sitenizin tanıtımı olmuş olur .
 4. İnsanların dikkatini çeker ve daha çok gelir yapmış olursunuz.

Gördüğünüz gibi birçok faydası olan site tanıtım animasyonunun size tek bir zararı bile yoktur yani çok güzel bir şeydir tabi bu reklamı siz kendiniz video çekerek yaparsınız ve buda size fazladn zaman kaybı ve aşırı kalite sağlmaz şimdi ise tanıtımın hazırlanmasına geçelim.

Tanıtım Videosu Hazırlamak:

Tanıtım videosu hazırlamak için bir şey indirmenize gerek yok ve eğer siz bir mouse yi kullanabilir durumdaysanız bu animasyonu yapabilirsiniz yani sitenin kullanımı kolay etkisi büyüktür öncelikle siteye gitmek için buraya tıklayınız yukarıdan dil çevirmeninden türkçeye çeviriniz ve kendi powtoon unuz yapınız yaptıktan sonra ise sağ üst köşede kayıtetmek için bir düğme var ve oradan isterseniz bilgisayara indirir isterseniz direk youtube sayfanıza atabilirsiniz. tanıtım videosu hazırlama kısaca böyledir zamanla daha detaylı anlatılacaktır.

Aşağıdaki videodan yararlanarak sizde bir firmanın tanıtım videosunu hazırlayabilirsiniz.

 

 

Yukarıdaki video size ortalama 20 dakikada size nasıl kullanacağınızı anlatıyor dilerseniz izleyin dilerseniz direk yapmaya başlayın benim size önerim izlememeniz olacaktır çünki sitenin kullanımı aşırı kolay ve rahattır. Hadi iyi site tanıtımı yapmalar

Takipte Kalın...

Sivas Evden Eve Pınar Taşımacılık olarak firmamızın ideolojisi eşya taşıtacak insanların sağlıklı mutlu bir şekilde hiçbir ıkıntısı olmadan eşya taşıtmasını sağlamaktır.

Pınar Taşımacılık © 2008-2023 Tüm Hakları Saklıdır.