Kurumsal Bilgiler

Sivas Evden Eve Taşımacılık Hakkında

Pınar Taşımacılık

 

-HAKKIMIZDA-

9 yıl önce Sivas'ta kurulmuş olan Sivas Evden Eve Pınar Taşımacılık,nakliyat sektöründe öncü bir kuruluş olmaya devam etmektedir. 9 Yıllık tecrübemizden kaynaklı, doruk noktaya çıkmış tecrübemizle sizlere kalitemizi sonuna kadar hissettirmekteyiz. Çağımızın teknolojik gelişmelerinden yararlanmakta ve 9 yıldır güncelliğimizi korumakta ve her zaman bi adım önde olmaktayız. Tam memnuniyet ile iş yapan firmamız sektöründe uzun yıllar daha hizmet vermekte kararlıdır.
 

Firmamız taşımacılık için gerekli olan lisansı (K3 Yetki Belgesi) ilk açıldığından beri bulunan, toplama kişilerle değil yıllardır birbiri ile çalışan yetenekli ve tecrübeli işciler bulunduran nakliye firmamız Türkiyemizin her yerine güvenli evden eve nakliyat yapar.

Nakliyat Platformumuz şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde siz müşterilerimizin maduriyet yaşamaması için şehirler arası nakliyat işinizi (HIRSIKLIK, YANGIN, DEPREM, KAZA VE DOĞAL AFET) gibi konularda sizin eşyalarınızı sigortalıyoruz. Firmamız her türlü ev taşıma işini yapmaktadır.

-Hizmetlerimiz-

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sivas Evden Eve Taşımacılık

Sivas Evden Eve Eşya Paketleme

 

9+

Yıllık tecrübe

20+

Nakliyeci

2000+

Evden eve nakliyat

10000+

Paketlenmiş eşya

Pınar Taşımacılık © 2008-2024 Tüm Hakları Saklıdır.