Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sivas evden eve asansörlü nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan Pınar nakliyat ;nakliyat esnasında her şekildeki her türlü eşyalarınıza uygun olan özel paketleme yapmaktadır. Sivasta'ki en iyi ustalardan biri ile mobilya sökümü kurumu ve montajı yapmaktadır. Eşyalarınızın kirlenmemesi için,koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız 1 metre 1.5 metre 2 metre 2.5 metre 3 metre 3.5 metre 4 metre özel graf kağıtlı kalın vakumlu poşetler ile kaplanarak muhafaza edilir ve Asansör taşımacılığı ile itina ile taşınır. Evdeki kırılacak olan mutfak ve salon içindeki porselen ve cam eşyalarınız vakumlu poşetlerle kırılmayacak şekilde ambalaj yapılarak itina ile özel kalın mukavva fıçılarla itina ile kırılmadan dışarıdan özel olarak kurulan asansör ile itina ile taşır. Mekan yataklar tek kişilik ve çift kişilik pvc kılıflarla hasar almaması ve kirlenmemesi için muhafaza edilir ve asansör yardımı ile hata payı çok aza inecek şekilde önlemleri alınarak taşınır. Plazma Tv ler özel olarak kendi kolilerinde asansör yardımı ile taşınır. Evden eve nakliyat sadece eşyanızın taşınması değildir evden eve de önemli olan sizin memnuniyetinizdir . 

Sivas Evden Eve Nakliyat Uyarılarımız.

  •  Şehirlerarası evden eve nakliyat yaptırırken firmanın işi kendim yapacam deyip de şehirler arası nakliyat işinizi başkasına satmadığına emin olunuz.
  •  Evden eve nakliyat işinizi tecrübeli, büroları olan insanlara yaptırınız.  Firmanın paketleme sistemi, paketleme, eşya depolama yaparken kullandığı malzemeleri dikkatlice inceleyiniz.
  •  Bazı web sayfalarında birbirine benzer taşıma sistemleri ve resimleri görebilirsiniz.
  •  Resimler incelerken firmaya ait olup olmadığına dikkat ediniz.
  •  Öncelikle ambalaj maddesinde içi graf kağıtlı kalın havalı naylon (graf kağıtlı kalın havalı naylon eşyayı daha güzel muhafaza eder ve her türlü taşıma esnasında oluşabilecek darbelere karşı korur) kullanılmasını istediğinizi belirtiniz.
  •   Nakliyat işinizi yapan firmaların K3 yetki belgesi olması gerekir olmazsa bu firma bu işi kaçak yapıyordur ve buda müşteri maduriyetine neden olur bu yüzden K3 yetki belgesine bakmayı unutmayın.
  •  Bu işi hiçbir aracı olmayan ekibi , aracı , belgesi , bürosu , bir tane ambalanj malzemesi olmayan insanlarda bu işi yapıyoruz diyorlar bunlara lütfen kanmayın firmanın arabasını yetki belgesini bürosunu görmeniz madur olmamanızı sağlar.
  •  Eşyanızın taşındığı araçta sadece eşya taşındığına emin olunuz.
  •  Evden eve nakliyat fiyatları kat oturduğunuz yer gideceğiniz yer eşya, eşyanın durumu gibi bir çok özellik gerekir bundan web sayfasında fiyat veren firmalara genellikle rabet etmeyin.
  • Gittiğiniz firmanın taşıttığı insanlardan referans alınız referans sizin taşıtacağınız firmanın hakkında bilgi verir. Buda size sağlıklı bir evden eve nakliyat sağlar.

Evden Eve Taşımacılık

Bize başvurduğunuz andan itibaren , Pınar Tasımacılık olarak sizinle birlikte kararlaştırdığımız randevu gününde, eksperlerimiz evinize gelerek, gerekli olan incelemelerini yapar. 

Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek , sahip olmuş olduğunuz eşyaların kaç araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olabileceğini bulmak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir. 

Ekspertiz hizmeti ücrete tabi değildir.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme, ambalajlama işlemlerini yaparlar.

 


Pınar Taşımacılık © 2008-2024 Tüm Hakları Saklıdır.