Ev Eşyası Taşıttığın Araçta En Son Ne Taşındı

  • Anasayfa
  • Blog
  • Ev Eşyası Taşıttığın Araçta En Son Ne Taşındı

Sivas Evden Eve Nakliyat

Sivas Evden Eve Pınar Taşımacılık bugünki blogunda sizlere eşya taşıttığınız araçlkarın ne kadar güvenilir olduğunu tartışacak ve size doğru adreslerin tekniklerini vermeye çalışacağız. Öncelikle konuyu kısca özet geçeyim ve sonra ise sizlere doğruyu nasıl yapacağınızı maddeler ve resimlerle anlatmaya çalışacağım isterseniz hemen geçelim öncelikle bazı eşya taşınan araçlarda ne taşındığına geçelim bunları sıralayacak olursak 

  1. Sıvı Yük
  2. Canlı Hayvan
  3. Koku sindiren maddeler

Bu şeyler sizin eşyanızı taşıyan aracın taşıyacağı birkaç yükten sadece biri bir örnek verecek olursak mesela bir pikapa eşya taşıtacaksınız ve bu pikapta sizin eşyanızı taşımadan önce canlı bir hayvan taşıdı olurmu olur olmaz demeyin 

Bakın Hayvan Taşıma Aracı böyle olur yani siz hayvan taşıyan böyle kaç araç gördünüz. Şimdi Taşıdığına geçelim o hayvan taşındığında onun dışkı kokusu arabaya oradanda sizin eşyanıza sinecek ve madur olacaksınız bu oluncada 50 - 100 TL kar ettim derken tüm eşyalarınız çöp olur yani bu şekilde madur olmamak için sizlerre bir kaç uyarımız var bu uyarılardan birkaçına uymanız sizin çok yaraınıza olacaktır şimdi hemen isterseniz uyarılarımıza geçelim .

  • Referans çok önemlidir referans alarak gidiniz çünkü refrans demek taşıtacağınız yere önceden taşıtmış hiçbir sorunla karşılaşmamış ve mutlu olarak ayrılmış ve sizbir eşya taşıtacağım dediğinizde size bak ben x firmasına taşıttım çok memnun kaldım sende gönül rahatlığı ile taşıtabilirsin demektir.
  • Taşıtacağınız arabanın bir firmasının olmasına ve bu firmanın araçlarının aşşağıdaki resimdeki gibi olmasına dikkat ediniz sonuçta böyle bir araçta canlı mal taşınma oranı çok düşüktür.

Şekilde gördüünüz araç hem logolu hemde kapalı çelik kasadır böyle bir araçta canlı hayvan taşınması demek hem firmayı olumsuz etkiler heöde canlı mal taşıma sağlıklı olmaz.

  • En garanti Yöntem taşıtacağınız aracın içine bakmaktır şimdi başta ise garip gelebililr utanadabilirsiniz ama en garanti yöntem odur yada gelecek aracın kendi firmasına ait logolu aracın gelmesini istemektir .

 

DEVAMI GELECEK ...

 

Sivas Evden Eve Pınar Taşımacılık olarak firmamızın ideolojisi eşya taşıtacak insanların sağlıklı mutlu bir şekilde hiçbir ıkıntısı olmadan eşya taşıtmasını sağlamaktır.

Pınar Taşımacılık © 2008-2023 Tüm Hakları Saklıdır.