Sivas Evden Eve Taşımacılık

Sivas Evden Eve Nakliyat

Sivas Evden Eve Taşımacılık

Sivas asansörlü taşımacılık ve Sivas evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan Pınar nakliyat ;taşıma esnasında her şekildeki her türlü eşyalarınıza uygun olan özel paketleme ve sivastaki en iyi ustalardan biri ile mobilya sökümü kurumu ve montajı yapmaktadır. Eşyalarınızın kirlenmemesi için,koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız 1 metre 1.5 metre 2 metre 2.5 metre 3 metre 3.5 metre 4 metre özel graf kağıtlı kalın vakumlu poşetler ile kaplanarak muhafaza edilerek itinayla taşınır.Evdeki kırılacak olan mutfak ve salon içindeki porselen ve cam eşyalarınız vakumlu poşetlerle kırılmayacak şekilde ambalaj yapılarak itina ile özel kalın mukavva fıçılarla itina ile kırılmadan taşınır.Mekan yataklar tek kişilik ve çift kişilik pvc kılıflarla hasar almaması ve kirlenmemesi için muhafaza edilir ve özenle taşınır.Plazma Tv ler özel olarak kendi kolilerinde taşınır. evden eve taşımacılık sadece eşyanızın taşınması değildir evden eve de önemli olan sizin memnuniyetinizdir . 

Sivas Evden Eve Nakliyat Olarak Uyarılarımız.

 •  Şehirlerarası evden eve nakliyat yaptırırken firmanın işi kendim yapacam deyip de şehirler arası nakliyat işinizi başkasına satmadığına emin olunuz.
 •  Evden eve nakliye yaparken firmanın tecrübeli olmasına özen gösterin.
 •  Ev taşıma işinizi tecrübeli, büroları olan insanlara yaptırınız.
 •  Anlaştığınız Firmanın Kendi Logolu Aracının Gelmesine Dikkat Ediniz.
 •  Firmanın paketleme sistemi, paketleme, eşya depolama yaparken kullandığı malzemeleri dikkatlice inceleyiniz.
 •  Bazı web sayfalarında birbirine benzer taşıma sistemleri ve resimleri görebilirsiniz.
 •  Resimler incelerken firmaya ait olup olmadığına dikkat ediniz.
 •  Öncelikle ambalaj maddesinde içi graf kağıtlı kalın havalı naylon (graf kağıtlı kalın havalı naylon eşyayı daha güzel muhafaza eder ve her türlü taşıma esnasında oluşabilecek darbelere karşı korur) kullanılmasını istediğinizi belirtiniz.
 •  Gittiğiniz firmanın taşıttığı insanlardan referans alınız referans sizin taşıtacağınız firmnın hakkında bilgi verir buda size sağlıklı bir evden eve taşıma sağlar.
 •  Nakliye işinizi yapan firmaların K3 yetki belgesi olması gerekir olmazsa bu firma bu işi kaçak yapıyordur ve buda müşteri maduriyetine neden olur bu yüzden K3 yetki belgesine bakmayı unutmayın.
 •  Bu işi hiçbir aracı olmayan ekibi , aracı , belgesi , bürosu , bir tane ambalanj malzemesi olmayan insanlarda bu işi yapıyoruz diyorlar bunlara lütfen kanmayın firmanın arabasını yetki belgesini bürosunu görmeniz madur olmamanızı sağlar.
 •  Bir firma diğer firmaların verdiği fiyatlardan çok aşağıda bir fiyat veriyorsa bu firma %90 bu işi satıyor demektir sizin işi kendi logolu aracı ile değil bilinmeyen bir araçla yaptırıp içinden komisyon alıyor bu şekildeki işlerdede 100 tl kar ettim dersiniz ama 500 tl zarar edersiniz sonuçta eşyanızı taşıyacak araç canlı hayvan bile taşıyor olabilir.

Evden Eve Taşımacılık

Bize başvurduğunuz andan itibaren , Pınar Tasımacılık olarak sizinle birlikte kararlaştırdığımız randevu gününde, eksperlerimiz evinize gelerek, gerekli olan incelemelerini yapar. 

Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek , sahip olmuş olduğunuz eşyaların kaç araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olabileceğini bulmak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir. 

Ekspertiz hizmeti ücrete tabi değildir.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme, ambalajlama işlemlerini yaparlar.

 


Pınar Taşımacılık © 2008-2024 Tüm Hakları Saklıdır.