Sivas Evden Eve Asansörlü Pınar Taşımacılıktaki Gelişmeler

  • Anasayfa
  • Blog
  • Sivas Evden Eve Asansörlü Pınar Taşımacılıktaki Gelişmeler

Pınar Taşımacılıktaki Gelişmeler

Merhaba Arkadaşlar bugün sizler ile sivas evden eve pınar taşımacılığın 9 yıllık nakliye sektöründe nasıl geliştiğini konuşacağız öncelikle bunu yapabilmek için eskilere yani ilk web sitemize gideceğiz ve bunun için zaman makinesine gerek yok çünkü bunu sağlayan siteler bulunmaktadır en güvenilir siteyi altta tartışırız sonra ise gelişmemize bakarız.

Eski Site Görünümüne Bakmak:

Eski site görümüne bakmak çok kolaydır bunu yapmak için kullanılan siteler var bu sitelerden en iyisi bu sitedir bu sitenin mantığı geçmişteki sitenizin olduğu domaini yazın ve kayıtlı olan sitenize bakınız.

Bu sitenin güzel bir yanı vardır o da eski sitenizde yazdıklarınızı kaybettiniz çok güzel yazılardı ve bi daha o kadar güzel yazı yazacağınıza inanmıyorsunuz işte burada bu site çok işe yarıyor mesela şimdi size iki yazı göstereceğim bunların ilki bizim eski siteden birisi ise bizim yeni siteden benzerler

1- ESKİ YAZI:

-HAKKIMIZDA-

07.04.2008 tarihinde Sivas'ta hizmete baslayan Pinar Tasimacilik bu sektorde oncu bir kurulus olmak icin calismalarina baslamistir.Bu sektorde yeni hizmet vermeye baslamis olmamiza ragmen tecrube konusunda doruk noktaya cikmis elemanlari bunyemizde toplayarak en kaliteli ve en guvenli hizmeti vermek icin elimizden geleni yapmaya haziriz.Teknolojinin ve yasam sartlinin olusturdugu kosullar cercevesinde siz degerli musterilerimizin memnuniyetini saglamak amaci ile bu sartlara ayak uydurmaktayiz.Bu sartlarin getirmis oldugu K3 yetki belgesine sahip olan Pinar Tasimacilik evden eve esya tasima sektorunde uzun yillar hizmet vermeye kararlidir.

2- YENİ YAZI:

-HAKKIMIZDA-

07.04.2008 tarihinde Sivas'ta hizmete başlayan Pınar Evden Eve nakliyat bu sektörde öncu bir kuruluş olmak için çalismalarına başlamıştır. Bu sektörde uzun yıllardır olmamızdan dolayı tecrübe konusunda doruk noktaya çıkmış elemanları bünyemizde toplayarak en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaya haziriz. Teknolojinin ve yaşam şartlarının oluşturduğu koşullar çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile bu şartlara ayak uydurmaktayız. Bu şartların getirmiş olduğu K3 yetki belgesine sahip olan Pınar evden eve nakliyat bu sektörde uzun yıllarca hizmet vermeye kararlıdır.
 

 

 

Evet gördüğünüz gibi neredeyse aynı biraz değişiklik yapıp hem vakit kazancı hemde güzel metinler kazanıyoruz.

Sivas Evden Eve Pınar Nakliyatdaki Gelişmeler

Şimdi siteden yeterince bahsettik sanırım şimdi ise birazda bizim sitenin gelişiminden bahsedelim. Sitemiz Çok basit bir tasırımdan güzel bir siteye dönsede araçlardada devrim yapan sivastaki güvenilir nakliyat firmanız pınar taşımacılık araçlarındada büyük ilerleme kat etmiştir şimdi size eskiden yeniye doğru gelişimi göstermeme izin veriniz.

Sitemizin Başlangıç Yazısı Budur Yaklaşık 2000/04/02 Tarihi blunmakta yani 2000 Yılından kalma Şimdi ise yeni Resmimize Geçelim buda 2016 dan kalma bir fotoğraf sitenin başlangıcı

Buda Sitemizin başındaki yeni resim biraz Küçük durabilir ama sitenin başlangıcında efsane değişime uğradı.

 

Aşağıdaki video bizim sitemizin ne kadar geliştiğini gösteriyor. Siz sadece kendi sitenize bakabilirsiniz diye bir kural yok bu site size girdiğiniz dominin eski yazılarını oraya çıkarır mesela bu siteden facebook, youtube, twitter, gibi sosyal medyalarında eski hallerine bakabilirsiniz kullanımını anlatmadım çünkü bilgisayarın faresini kullanan herkez bunu yapabilir.

 

 

Yazımız burada son bulmakta ilerleyen zamanlarda yazıya eski ve yeni konseptli videolar ve resimler konulacaktır kendinize iyi bakınız.

Pınar Taşımacılık © 2008-2023 Tüm Hakları Saklıdır.